SİBEL CAN ASFALTI

TEKİRDAĞDA MESTAN MARMARA EREĞLİSİNDE SİBEL CAN DESTANI BELEDİYENİN YAPAMADIĞINI SİBEL CAN YAPTI! Şimdi bu halk kime teşekkür etsin! Tabiki Sibel CAN'a...

SİBEL CAN ASFALTI
Magazin

SİBEL CAN ASFALTI!
Marmaraereglisi belediye başkanı Hikmet Ata malum DSP ile seçimi kazandı. Baktı ki Marmaraerglsinde bir önceki dönem belediye başkanı İbrahim Uyan'in gölgesinde belediye başkanlığı yapamayacak dur bir de Ak Parti'ye geçeyim bakarsın iktidar eli değer de ben de çalışıyor görünürüm dedi ama o da olmadı. Önce DSP sonra Ak Parti belediye başkanı olarak abilsa da önceki CHP'li belediye başkanı İbrahim Uyan'in Marmaraerglsinde olmasını istemediği izin vermediği ne varsa noter misali onay verici oldu. Özellikle bir kesimin iddialarına göre ise RANTİN VE SERMAYENİN NOTERİ olarak tanımlandı.
Öyle de kalacak bazı işadamlarının kuklası olduğu da ayrı bir iddia.
Gidişat kötü hizmet karnesi 0 halk binpisman. Özellikle Marmaraerglsinde havayı ve çevreyi kirleten bazı fabrikaların bütün yanlışlarını örtbas ettiği ise bir başka korkunç iddia.
Evet yeniciftlikte yaşayan belediye başkanı olunca mahallesine hizmet götürmeyen bir belediye başkanı Ak Partili olsa ne yazar.
Hizmet alamayan marmaraereglisi ahalisi son yaşananlarla hepten umudunu hikmet Ata'dan yana kaybetti
SİBEL CAN'A TESEKKUR EDİYORLAR!
Evet Ak Partili belediye başkanı Hikmet Ata üç yıldır bir m hizmet veremediği ilçesinde Sibel Can'a yaz konseri verdirmeye kalkar ama bakar ki yeniciftlik kapalı pazar yerinde düzenlenecek konsere giden yollar berbat. Sadece Sibel Can konseri için alelacele Asfalt atılır.
BELEDİYENİN YAPAMADIĞINI SİBEL CAN YAPTI!
Şimdi bu halk kime teşekkür etsin!
Tabiki Sibel CAN'a...
Mevcut iş yapmayan belediye başkanı Hikmet Ata'ya da zaten önce Mahallesi'nde sonra da ilçesinde neler dendiğini benim kalemim zaten yetmez, ama kulakları çınlıyor dur başkanın...
MUMLA ARANAN BASKAN İBRAHİM UYAN
Ne acıdır ki CHP'li bir önceki dönem belediye başkanı İbrahim Uyan'i Marmaraereglililer mumla arıyoruz mumla diyorlar. Bunu dedirtmeyi başaran Hikmet Ata'nin başarısız bulunan belediyeciliğindeki en büyük başarısı İbrahim Uyan'i aratan belediye başkanı dedirtmeyi olarak tarihe geçti.
Nijat Ayvaz
Lambadaki Cin
Tel: 05376068086
#hikmetata #marmaraereglisi #sibelcan #sibelcanasfalti #akparti #akbelediyecilik #marmaraerglisiakparti #sibelcankonser #bitikbelediye #sermay


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)