Sedat PEKER , Afgan , Suriye MÜLTECİLER , Pudra Şekeri , 128 Miyar DOLAR , Konsolosluk ve buyuk elcılık elıyle ınsan kacakçılığı

Belediyelerin Yurt Dışına Gönderdiği Buyuk elcılık ve Belediyeler aracılıgıyla İNSAN KACAKCILIGI Sorunları Liyakat ve akl Ehlıyetınden yoksun Kurnaz Hak ve adalete fır dönen avenelerine devlet ıcınde yurt ıcı yurt dısı gorev vermek ??

Sedat PEKER , Afgan , Suriye MÜLTECİLER , Pudra Şekeri , 128 Miyar DOLAR , Konsolosluk ve buyuk elcılık elıyle ınsan kacakçılığı
Gündem
Güncelleme : 02-Ağu-21 11:17

 Kandil'i bir gecede almak şöyle dursun, kendi vatan toprağını dahi adam gibi koruyamazken, Kabil'i korumaya kalkışmak nasıl bir "kandırılma" türüdür?
 Ehliyete, liyakate, sadakate hiç prim vermezseniz eğer, dert ortağı dava adamlarını kaybedip, rant ortağı yağcı yalakaların eline kalırsınız.
 Sizi "kandıranların" iftiralarına prim verip devletini layıkıyla temsil eden dürüst diplomatları dış görevlerden alanlar iflah olmazlar. Allah ıslah etsin!
 Bir yanda ülkemiz kundaklanırken, öte yanda hainleri alt edecek "milli kadrolar" iftiralarla tasfiye ediliyorsa, "kandırılan" kimdir sizce? Türk Milleti mi?
Milleti "kandırıp" oy almak için Osman Öcalan'ı baş tacı eden, öte yanda da yerli milli diplomatları ayaklar altına atanlara hesap sorulsun! Tiksindik bu siyasetten.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)