Kobra Yılanıyla Evlendi

3 Metrelik kobra yılanıyla evlenen adamın yaşantısını görenler şok oluyor!

Kobra Yılanıyla Evlendi
Dünya
Güncelleme : 01-Ağu-21 13:09

 

Asyalı bir adamın 3 metrelik kobrayla yaşantısını görenler görenler şok geçiriyor. 5 yıl önce kaybettiği sevgilisine benzediğini iddia eden adam 3 metrelik kobra yılanıyla adeta sevgili hayatı yaşıyor. İşte o ilginç kareler...

Asyalı bir adam 5 yıl önce kaybettiği sevgilisine benzettiği 3 metrelik kobra yılanıyla adeta aşk yaşıyor. Her gününü ve her saatini yılanla birlikte geçiren adamın sürdüğü yaşantı ise görenleri şoke ediyor. İşte o şok eden kareler...


Güneydoğu Asya'da kimliği bilinmeyen bir adam, ölen kız arkadaşının ruhunu taşıdığına inandığı için üç metre uzunluğundaki bir kobra yılanı ile evlendi.

 

Mirror gazetesinin haberine göre; Asyalı adam, karısı olarak kabul ettiği yılanın beş sene önce kaybettiği sevgilisine inanılmaz derecede benzediğini iddia etti.


Asyalı adam, üç metre boyundaki Kobra yılanından bir an olsun ayrılmıyor. Bütün günü beraber geçiren ikili; beraber televizyon izliyor, göl kenarında romantik piknikler yapıyor, kart oyunları oynuyor, spor salonuna gidiyor ve beraber uyuyor.

Reenkarnasyona inandığını söyleyen Budist adam, ölen insanların hayvan vücudunda yeniden hayata geldiğine inanıyor.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :


    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)